Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola

Nyílt nap a gimnáziumunkban

2018. október 17-én rendeztük meg a 8. osztályosok és szüleik részére idei első nyílt napunkat.

Programsorozatunk a PKK Apáczai Művelődési Házának színháztermében kezdődött. Itt gimnáziumunk igazgatója, Ulrich Magdolna köszöntője után, az egyes tagozatok munkaközösség vezetői röviden bemutatták induló képzéseinket és ismertették azt az iskolánkban folyó sokszínű munkát, amely hozzájárul diákjaink későbbi céljainak eléréséhez. Az érdeklődök egy rövid beszámolót is meghallgathattak diákönkormányzatunk működéséről.

A továbbiakban a nyílt nap részvevői a 2-3-4. órában angol nyelvi vetélkedőn vehettek részt, meghallgathatták a Humán szolgáltatás képzés bemutatóját tizenkettedikes diákjainktól, részt vehettek egy informatika órán, ahol tájékoztatást kaphattak az informatika tagozatunkról, valamint több tanórát is meglátogathattak.

Bízunk benne, hogy minél több érdeklődő diák választja intézményünket továbbtanulása céljából!

Képgaléria