Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola

Önvédelmi előadás és bemutató

 Kollégiumunk vendégei voltak a Taktical Combat önvédelmi szervezet tagjai

Kollégiumunk vendégei voltak Obendorf Roland rendőr törzszászlós és a Taktical Combat tagjai, akik az önvédelemmel kapcsolatos tanácsokkal látták el diákjainkat. Önkéntes alapon bárki alávethette magát az egyes fogásoknak. Reméljük, diákjaink megfogadják a kapott tanácsokat, pl. nem bedugott fülekkel, telefonnal a kezükben mennek az utcán. A balesetek, konfliktushelyzetek megelőzésének legjobb módja, ha érzékszerveinket szabadon hagyva, fejünket felemelve közlekedünk. Így meghallhatjuk, észrevehetjük az esetleges veszélyhelyzeteket és még időben kitérhetünk előlük. Fogadjuk meg a jó tanácsokat, hiszen életünk múlhat ezeken!