Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola

Koli börze

 Karácsony előtt ismét ruhabörzét szerveztünk Karácsony előtt ismét ruhabörzét szerveztünk diákjainknak, ahol már megunt, de még jó állapotú ruhák, csizmák, táskák közül válogathattak diákjaink. A lányok nagyon örültek a lehetőségnek, több darabot is felpróbáltak, s meg is tartották maguknak. A lányok – igazgató úr biztatására- a fiú szintre is fellátogattak, s az ott fellelhető férfiruhák közül is vittek haza apának, nagypapának, fiútestvérnek. 
A ruhák társalgókban való elhelyezésének pozitív hatása volt, hogy a diákok nem érezték magukat feszélyezve keresgélés közben. Jó hangulatú beszélgetések mellett apró vihogásokkal fűszerezve a ruhák többsége új gazdára talált. A megmaradt darabokat örömmel fogadta a Mosolymanó Egyesület.