Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola

  • Gimnáziumunk csapata 4. helyezést ért el a PénzSztár verseny országos döntőjében!

Koli börze

 Karácsony előtt ismét ruhabörzét szerveztünk Karácsony előtt ismét ruhabörzét szerveztünk diákjainknak, ahol már megunt, de még jó állapotú ruhák, csizmák, táskák közül válogathattak diákjaink. A lányok nagyon örültek a lehetőségnek, több darabot is felpróbáltak, s meg is tartották maguknak. A lányok – igazgató úr biztatására- a fiú szintre is fellátogattak, s az ott fellelhető férfiruhák közül is vittek haza apának, nagypapának, fiútestvérnek. 
A ruhák társalgókban való elhelyezésének pozitív hatása volt, hogy a diákok nem érezték magukat feszélyezve keresgélés közben. Jó hangulatú beszélgetések mellett apró vihogásokkal fűszerezve a ruhák többsége új gazdára talált. A megmaradt darabokat örömmel fogadta a Mosolymanó Egyesület.