Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola

  • Országos első a ZsANK!!! – Pénzsztár

A gimnázium tantestülete és munkatársai

E-Napló

Keresés

TANÁROK NÉVSORA ÉS ELÉRHETŐSÉGE 2020/21

Név E-mail cím
Alexovics Ingrid alexovics.i@educentrum.hu
Aporfi Ágnes aporfi.a@educentrum.hu
Bäckerné Tassy Ildikó Márta backerne.i@educentrum.hu
Balassa Réka balassa.r@educentrum.hu
Bálint Réka balint.r@educentrum.hu
Balogh Hajnalka balogh.hajnalka@educentrum.hu
Bánáti Enikő banati.e@educentrum.hu
Bender Ágnes Mária bender.a@educentrum.hu
Benkőné Bayer Anikó benkone.a@educentrum.hu
Dr. Eiterné Dr. Nádor Edina Bernadette eiterne.e@educentrum.hu
Erdélyi Krisztina Sarolta erdelyi.k@educentrum.hu
Farkas Krisztina farkas.k@educentrum.hu
Friss Hajnalka friss.h@educentrum.hu
Fürdős Katalin Zsuzsanna furdos.k@educentrum.hu
Gali Petra gali.p@educentrum.hu
Garai Dénes garai.d@educentrum.hu
Gergelyné Hideg Katalin gergelyne.k@educentrum.hu
Gyimesi László Máté gyimesi.l@educentrum.hu
Hauser Martin hauser.m@educentrum.hu
Horváth Éva Andrea horvath.eva@educentrum.hu
Iflinger Adél iflinger.a@educentrum.hu
Jani Péter Balázs jani.p@educentrum.hu
Jéhnné Csók Ildikó jehnne.i@educentrum.hu
Józsa János Viktor jozsa.j@educentrum.hu
Kanyar Katalin kanyar.k@educentrum.hu
Kaszás András kaszas.a@educentrum.hu
Kerekes Boglárka kerekes.b@educentrum.hu
Keresztes Virág keresztes.v@educentrum.hu
Kifor Gabriella kifor.g@educentrum.hu
Klencsár Dezsőné klencsar.dne@educentrum.hu
Kovács Éva kovacs.e@educentrum.hu
Kovács-Werczel Karolina kovacsw.k@educentrum.hu
Kutas Rita kutas.r@educentrum.hu
Lieberné Éliás Ágnes lieberne.a@educentrum.hu
Lovász Ágnes Benáta lovasz.a@educentrum.hu
Máté-Lantos Judit Ágnes lantos.j@educentrum.hu
Merzay Katalin merzay.k@educentrum.hu
Mezei Adél Anna mezei.a@educentrum.hu
Minárik Tamás Ferenc minarik.tamas@educentrum.hu
Nyári Tamás nyari.t@educentrum.hu
Paines Wesley Benedict paines.w@educentrum.hu
Pék Mónika pek.m@educentrum.hu
Pintér László pinter.laszlo@educentrum.hu
Pintérné Zsigmond Katalin pinterne.k@educentrum.hu
Sárközi Tamás sarkozi.t@educentrum.hu
Stier Lászlóné stier.lne@educentrum.hu
Süle Zoltán sule.z@educentrum.hu
Tislerics László tislerics.l@educentrum.hu
Ulrich Magdolna Mária ulrich.magdolna@educentrum.hu
Varga Árpád varga.arpad@educentrum.hu
Vető Veronika Vanda veto.v@educentrum.hu
Wágner István wagner.i@educentrum.hu
Zecher Éva Márta zecher.e@educentrum.hu