Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola

• Országos első a ZsANK!!! – Pénzsztár

Serdülő és Ifjúsági Országos Úszó Bajnokság

E-Napló

Keresés

Gimnáziumunk tanulója Jászó Ádám ismét hatalmas eredményeket ért el a PSN színeiben! Ezúttal négy nap alatt 7 érmet szerzett a Serdülő és Ifjúsági Országos Úszó Bajnokságon.

Jászó Ádám, a PSN legeredményesebb versenyzője lett, a négy nap alatt összesen hét éremmel gazdagodott. A pécsi úszó 50  és 100 pillangón, valamint 200 vegyesen bronzérmes lett, 50 és 100 gyorson illetve 100 háton másodikként zárt, míg megkoronázva négynapos, kiegyensúlyozottan jó teljesítményét, az utolsó napon, az 50 hát után aranyérmet akasztottak a nyakába.

Gratulálunk ehhez a nagyszerű teljesítményhez!