Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola

Hírek

E-Napló

Keresés

Matematika versenyeredmények (Alsó tagozat)

A Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny eredményei

 

                                                                                    Felkészítők

3. osztály

3.

Bereczk László  3.c

Metzgerné  Sallai Zsuzsanna

Kerner Rita

15.

Horváth Ákos         3.c

Metzgerné  Sallai Zsuzsanna

Kerner Rita

20.

Bánfalvi Balázs      3.b

Szalai Tünde

Orcsikné

Csapatban a 3. évfolyam 1. helyezést szerzett. ( A fenti tanulók)

 

4. osztály

6.

Szijártó Máté    4.e

Liszt Antal

Péter Ágnes

12.

Csuka Csenge        4.b

Orcsikné Szalai Valéria

Liszt Antal

15.

Szalma Martin       4.d

Orcsikné Szalai Valéria

 

16.

Bóna Dániel           4.c

Liszt Antal

Lisztné Herczeg Gizella

19.

Duli Bálint             4.b

Orcsikné Szalai Valéria

Liszt Antal

Csapatban a 4. évfolyam 2. helyezést szerzett. (Szijártó Máté, Csuka Csenge,

    Szalma Martin)

 

Házi matematikaverseny

3. évfolyam

 

1.

Ignácz Kristóf

3.a

Szélig Terézia

1.

Bereczk László

3.c

Metzgerné, Kerner Rita

3.

Kiss Boglárka

3.b

Orcsikné, Szalai Tünde

         

 

4. évfolyam

 

1.

Duli Bálint

4.b

Orcsikné, Liszt Antal

2.

Szijártó Máté

4.b

Liszt Antal, Péter Ágnes

3.

Szalma Martin

3.b

Orcsikné

         

 

Kalmár László megyei matematikaverseny

 

3.

Csuka Csenge    4.b

Orcsikné, Liszt Antal

3.

Duli Bálint         4.b

Orcsikné, Liszt Antal

 

             Évfolyamszintű verseny                                                                           

2. évfolyam                                                           Felkészítők

1.

Horváth Milán   2.d

Drexlerné

Orcsikné

1.

Polgár Antónia   2.b

Szombathelyiné

 

3.

Kovacsik Antal  2.b

Szombathelyiné

 

4.

Élő Máté  2.c

Sári Zita

 

5.

Tranchitella Gréta 2.c

Sári Zita

 

 

             Területi matematikaverseny (Kertvárosi Iskolák)

2. évfolyam                                                           Felkészítők

1.

Polgár Antónia   2.b

Szombathelyiné

 

3.

Horváth Milán    2.d

Drexlerné

Orcsikné

4.

Kovacsik Antal  2.b

Szombathelyiné

 

5.

Élő Máté             2.c

Sári Zita

 

8.

Tranchitella Gréta 2.c

Sári Zita

 

 

Bánki Donát matematikaverseny  ( városi szintű)

                                                                                    Felkészítők

3. osztály

3.

Bereczk László  3.c

Metzgerné  Sallai Zsuzsanna

Kerner Rita

5.

Horváth Ákos

Metzgerné  Sallai Zsuzsanna

Kerner Rita

Elolvasom

Németesek a Bóbitában

Az ANK 1.Sz Iskola német nemzetiségi tagozatán tanuló 46 alsó tagozatos  kisdiák és 6 ötödikes  tanuló, május 29-én  külön busszal a Zsolnay negyedben járt.

Elolvasom

Jó volt látni, hogy örülnek a verseinknek!

Jó volt látni, hogy örülnek a verseinknek – így fogalmaztak az 1-es Iskola Színes Színpadának tagjai a tegnapi évadzáró összejövetelen. Hajnal Éva tanárnő színpadosai, kicsik és nagyok, vidám hangulatban búcsúztatták a tanévet, értékelve kinek, mi volt a legjobb az együtt végzett munkában.

Elolvasom

A mondatrészek megtalálták a párjaikat!

Folytatódott az olvasás ünnepe az 1-es számú Általános Iskolában, amelyen a kisdiákok érdekes, izgalmas módon mutatták be szüleiknek és a vendégeknek, hogy már ők is tudnak olvasni.

Elolvasom

Németesek a Bóbitában

Az ANK 1.Sz Iskola német nemzetiségi tagozatán tanuló 46 alsó tagozatos  kisdiák és 6 ötödikes  tanuló, május 29-én  külön busszal a Zsolnay negyedben járt.

Elolvasom

Matematika versenyeredmények (Alsó tagozat)

A Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny eredményei

 

                                                                                    Felkészítők

3. osztály

3.

Bereczk László  3.c

Metzgerné  Sallai Zsuzsanna

Kerner Rita

15.

Horváth Ákos         3.c

Metzgerné  Sallai Zsuzsanna

Kerner Rita

20.

Bánfalvi Balázs      3.b

Szalai Tünde

Orcsikné

Csapatban a 3. évfolyam 1. helyezést szerzett. ( A fenti tanulók)

 

4. osztály

6.

Szijártó Máté    4.e

Liszt Antal

Péter Ágnes

12.

Csuka Csenge        4.b

Orcsikné Szalai Valéria

Liszt Antal

15.

Szalma Martin       4.d

Orcsikné Szalai Valéria

 

16.

Bóna Dániel           4.c

Liszt Antal

Lisztné Herczeg Gizella

19.

Duli Bálint             4.b

Orcsikné Szalai Valéria

Liszt Antal

Csapatban a 4. évfolyam 2. helyezést szerzett. (Szijártó Máté, Csuka Csenge,

    Szalma Martin)

 

Házi matematikaverseny

3. évfolyam

 

1.

Ignácz Kristóf

3.a

Szélig Terézia

1.

Bereczk László

3.c

Metzgerné, Kerner Rita

3.

Kiss Boglárka

3.b

Orcsikné, Szalai Tünde

         

 

4. évfolyam

 

1.

Duli Bálint

4.b

Orcsikné, Liszt Antal

2.

Szijártó Máté

4.b

Liszt Antal, Péter Ágnes

3.

Szalma Martin

3.b

Orcsikné

         

 

Kalmár László megyei matematikaverseny

 

3.

Csuka Csenge    4.b

Orcsikné, Liszt Antal

3.

Duli Bálint         4.b

Orcsikné, Liszt Antal

 

             Évfolyamszintű verseny                                                                           

2. évfolyam                                                           Felkészítők

1.

Horváth Milán   2.d

Drexlerné

Orcsikné

1.

Polgár Antónia   2.b

Szombathelyiné

 

3.

Kovacsik Antal  2.b

Szombathelyiné

 

4.

Élő Máté  2.c

Sári Zita

 

5.

Tranchitella Gréta 2.c

Sári Zita

 

 

             Területi matematikaverseny (Kertvárosi Iskolák)

2. évfolyam                                                           Felkészítők

1.

Polgár Antónia   2.b

Szombathelyiné

 

3.

Horváth Milán    2.d

Drexlerné

Orcsikné

4.

Kovacsik Antal  2.b

Szombathelyiné

 

5.

Élő Máté             2.c

Sári Zita

 

8.

Tranchitella Gréta 2.c

Sári Zita

 

 

Bánki Donát matematikaverseny  ( városi szintű)

                                                                                    Felkészítők

3. osztály

3.

Bereczk László  3.c

Metzgerné  Sallai Zsuzsanna

Kerner Rita

5.

Horváth Ákos

Metzgerné  Sallai Zsuzsanna

Kerner Rita

Elolvasom

Jó volt látni, hogy örülnek a verseinknek!

Jó volt látni, hogy örülnek a verseinknek – így fogalmaztak az 1-es Iskola Színes Színpadának tagjai a tegnapi évadzáró összejövetelen. Hajnal Éva tanárnő színpadosai, kicsik és nagyok, vidám hangulatban búcsúztatták a tanévet, értékelve kinek, mi volt a legjobb az együtt végzett munkában.

Elolvasom

A mondatrészek megtalálták a párjaikat!

Folytatódott az olvasás ünnepe az 1-es számú Általános Iskolában, amelyen a kisdiákok érdekes, izgalmas módon mutatták be szüleiknek és a vendégeknek, hogy már ők is tudnak olvasni.

Elolvasom