Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY MEGYEI VERSENYEREDMÉNYEK

Iskolánk tanulói idén is kiváló eredményeket értek el az országos Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulóján.

A gyermekek közösen, egymással összedolgozva, csapatban oldottak meg komoly tudást, rugalmas gondolkodást, kreativitást igénylő anyanyelvi feladatokat.

Gratulálunk a gyermekeknek, szüleiknek, felkészítő tanáraiknak!

ÉVFOLYAM CSAPAT HELYEZÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁR
 3. évf.

 3./a

Nyerő Lányok

Horváth Lili

Viszti Jázmin

István Alíz

Bencsik Jázmin

 

3. hely

 

 

Komjátiné Michelisz Annamária

 

 5. évf.

 5./c

Az A-tól Zs-ig Macik Visszatérnek

Füzér Elizabet Vivien

Odrobina Enikő

Surinya Ákos

Szente Dorka

 

5. hely

 

 

Feketéné Till Ilona

 

 

 

További eredmények

ÉVFOLYAM CSAPAT HELYEZÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁR
 5. évf.

 5./c

Zsiráfok

Gyócsi Jázmin Rebeka

Ita Fruzsina

Makay Zoltán

Wensofszky Barna

 

7. hely

 

 

Feketéné Till Ilona

 

 4. évf.

4./d

Szókincs Királyok

Kiss Enikő

Kotoucs Amira

Papp Szaffi

Zombár Zoltán

 

 

8. hely

 

 

 

Kliebert-Stier Bernadett

 

 4. évf.

 4./c

Csillám Kecskék

Bronzej Jázmin

Hegedüs Kendra

Karsa Katinka

Vörös Kata

 

 

 10. hely

 

 

Odrobina Brigitta

 

 

ÉVFOLYAM CSAPAT HELYEZÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁR
4. évf.

4./d

Betűkön Táncolók

Csordás Gréta

Farkas Lili

Koncsek Hanna

Nádasdi Norina

 

11. hely

 

 

 

Kliebert-Stier Bernadett

 

 4. évf.

 4./a

Kis Nyelv-Észek

Erős Emma Ildikó

Gergely Máté

Marton Míra Zsanna

Hotz Csenge

 

17. hely

 

 

Balázs Zsuzsanna

 

 4. évf.

 4./a

Nyelvtan-Ászok

Szabadi Lea

Pálinkó Bence

Mácsai Virág

Horváth Csilla

 

20. hely

 

 

 

Balázs Zsuzsanna
4. évf. 

4./c

Hagymácskák

Beer Orsolya

Czuczor Csenge

Handler Hanna Beáta

Szilágyi Patrícia

 

 23. hely

 

 

Odrobina Brigitta
4. évf.

 4./d

Frappáns Nyelvészek

Csorba Lilla

Galambos Dóra

Petschnig Panna

Pap Bálint

 

 

26. hely

 

 

 

 

Kliebert-Stier Bernadett

 

 

 

 

4. évf.

4./c

 

Csipet Csapat

Arnold Eszter

Fehér Jázmin

Filipovics Szintia

Kulcsár Flóra

 

 

27. hely

 

 

Odrobina Brigitta
 4. évf.

4./a

Anyanyelvi – BFF

Berta Balázs

Futár Maja Szonja

Czigler Hanna

Élő Bálint

 

 

29. hely

 

 

Balázs Zsuzsanna
 

5. évf.

5./c

Koalák

Csikós Lili Sára

Horváth Hanna

Schveibert Máté

 

 34. hely

 

Feketéné Till Ilona